![]() |
Tweet |
Haber| Nurcan Kongur yenimedyagazetesi
Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri kapsamında Sirkeci Tren Garı'nda düzenlenen sergi de Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Kazaziye, Hüsn-i Hat Sanatı ve Tezhip Sanatı eserleri ile yer aldı.
Tuzla Halk Eğitim Müdürü Cihan Bingöl etkinlikler kapsamında Sirkeci Tren Garı'nda düzenlenen sergi hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Bingöl, “Sergiyi İstanbul Valisi Sayın Davut Gül ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür de ziyaret ettiler.
Ziyaretçilerimizin ilgisi, beğenileri ve övgü dolu sözleri bizleri onurlandırmıştır. Alanlarında çok özenli ve yaratıcı çalışmalar yapan usta öğreticilerimiz Ayhan Toröz, Songül Yalçın ve Pelin Can'ın sanatları ve birbirleriyle ahenkleri de sergimizin enerjisini artırmıştır. Tuzla Halk Eğitimi Merkezi olarak, etkinliği düzenleyen İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze, tüm idarecilerimize, tüm katılımcılara, öğretmenlerimize, kursiyerlerimize ve ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.
Bu haberi paylaşır mısınız..